Відкриваємо “ГАРЯЧУ ЛІНІЮ” – 0800608867

З понеділка – 24 вересня 2018 року Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти відкриває Гарячу Лінію.

За номером 0800608867  можна буде задати свої питання щодо різних аспектів діяльності закладів початкової мистецької освіти.

Поки лінія буде працювати у тестовому режимі.

Алгоритм роботи лінії:

 1. З будь-якого телефону набирайте номер 0800608867  (дзвінки безкоштовні)!
 2. Задавайте своє питання оператору або записуйте на його на автовідповідач!
 3. Якщо це можливо, оператор одразу надасть Вам консультацію. Або зафіксує питання і за короткий час Вам передзвонить наш спілчанин і надасть Вам консультацію.

УВАГА!

Поки, лінія працюватиме з понеділка до п’ятниці з 10.00 год. до 18.00 год.

Поза межами цього часу працюватиме автовідповідач з можливістю записати Ваше питання.

6 коментар до “Відкриваємо “ГАРЯЧУ ЛІНІЮ” – 0800608867”

 1. Доброго дня! Роз’ясніть, будь-ласка, питання атестації. Викладач музичної школи 6-ий рік працює на посаді викладача двох предметів та має з першого предмету диплом молодшого спеціаліста, а з другого – бакалавра (і продовжує здобуття магістра). Чи може цей викладач атестуватися на 2-гу кваліфікаційну категорію?

  1. Добрий день! Дякуємо за звернення!
   На жаль, педагогічний працівних за жодним дипломом не може атестуватися на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст другої категорії”.
   Лише за однієї умови, яка не вказана у зверненні, попрепедня атестація на присвоєння кваліфікаційної категорії “спеціаліст”.
   Маємо надію, що відповідь була вичерпною, дякуємо за звернення!

 2. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може викладач, який атестується на основному місцю праці подавати досягнення по роботі у закладі , де працює по сумісництву? (Основне місце і за сумісництвом – музичні школи). Дякую

  1. Добрий день! Дякуємо за запитання!
   На жаль, чинне положення про атестацію розділяє педагогічні досягнення за основним місце роботи та сумісництвом! За сумісництвом досягнення з основногт місця роботи не враховуються!

 3. Доброго дня! У мене таке запитання. Я маю передвищу фахову освіту з предмета,який викладаю та вищу загальну педагогічну освіту. Педагогічний стаж-45 років.Я атестовувалась з присвоєнням першої і та вищої категорії багато років.Маю я право зараз атестуватися з присвоєнням категорії згідно наказу Міністерства Культури України від 12.07 2018р.№628 у розділі 4:педагогічні працівники прийняті на посади до набрання чинності цим наказом і мають вищу освіту за спеціальністю,що не відповідає навчальним дисциплінам, які вони викладають, вважаються такими,що мають відповідну посаді спеціалізацію та атестуються на загальних підставах.

  1. Добрий день! Ви все правильно розумієте! Дякуємо Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *