Гаряча лінія у дії.

Починаючи з 24 вересня 2018 року працює Гаряча лінія нашої громадської організації. Можемо зробити перші підсумки  і висновки!

Лінія працює на фінансовому, матеріально-технічному та людському ресурсах “Всеукраїнської асоціації закладів мистецької освіти”.

Не зважаючи на те, що за певних технічних умов, лінія функціонує у тестовому режимі на неї надійшло більш ніж 120 дзвінків.

Географія респондентів була широкою: Волинська, Вінницька, Тернопільська, Львівська, Чернівецька, Сумська, Черкаська, Дніпропетровська, Луганська, Закарпатська області.

В основному запитання задавали педагогічні працівники щодо підготовки до атестації. Були питання і керівників мистецьких шкіл щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників. Ряд питань стосувалося нострифікації документів про освіту та можливості їх застосування при влаштуванні на роботу у закладах початкової мистецької освіти. Ще актуальним були питання трудових відносин у мистецьких школах.

Незважаючи на поки недосконалу роботу ми робимо все можливе для опрацювання кожного звернення та надання, а можливо, спільного пошуку відповідей на поставленні питання.

Дякуємо усім хто звернувся до нас! І розраховуємо на пропозиції щодо покращення роботи нашого проекту!

Нагадуємо що наш  номер 0800608867.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *