Марфон продовжується

Сьогодні вперше в м. Дніпрі на базі Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15» в рамках Міжнародного проєкту «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS Одеса-Харків-Львів-Дніпро 2019-2020» відбувся семінар Міжнародний семінар-практикум «Розвиток інклюзивної початкової мистецької освіти».

Організатори заходу:

  • департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради;
  • управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради;
  • Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти;
  • Комунальне підприємство спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча школа мистецтв № 5 ім. І. О. Дунаєвського» Харківської міської ради;
  • громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти».

На семінарі доповідали 9 спікерів з різних міст України (Львів, Харків, Дніпро). Міжнародний семінар-практикум «Розвиток інклюзивної початкової мистецької освіти» – це платформа для підвищення професійної майстерності викладачів мистецьких навчальних закладів які впроваджують інклюзивне навчання та визначають ключові проблемні питання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

У семінарі взяли участь понад 200 слухачів серед яких – викладачі мистецьких навчальних закладів та всі зацікавлені в розвитку інклюзивного навчання у закладах освіти.

З посиланням на інформацію департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1044304709280982&id=544764212568370

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *