«Мистецька освіта «WAR – POST»: психологічна впевненість встратегії виживання, розвитку початкової мистецької освіти в умовах військового стану» ЧАСТИНА ІІІ (для викладачів)

23 червня (четвер) 2022 року 09.30 год. (за Київським часом)
ZOOM (посилання буде надіслано на вказану електронну пошту)

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІІ частини онлайн платформи «Мистецька освіта «WАR – POST»: психологічна впевненість в стратегії виживання та розвитку початкової мистецької освіти в умовах військового стану», що відбудеться 23 червня (четвер) 2022 року з 09.30 до 11.30
До участі запрошуються ВИКЛАДАЧІ закладів мистецької освіти України.

Форми участі: активна, “вільний мікрофон”.

Організатори: Громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти», спеціалісти – психологи проекту ПОРУЧ(спільний проект Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО “ВГЦ “Волонтер”.

Мета: підтримати викладачів мистецьких закладів України, шляхом надання психологічної підтримки під час зустрічі, обговорення питання підготовки викладачів мистецьких шкіл до першого вересня в умовах воєнного стану, продовження системної роботи далі по окремих групах з отриманням сертифікатів.
Завдання: обмін досвідом, опанування психологічних технік зцілення, започаткування серії навчальних психологічних занять для мистецької спільноти в Україні.

Всім зареєстрованим учасникам посилання на вхід для участі буде надіслано до початку заходу, просимо перевірити вчасно свою електронну пошту. Сертифікат цієї зустрічі не передбачено.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/XHfDUBXnJKuePKgx7

Довідки за телефонами:
+380672908715
+380676768867