«Проектна майстерня грантів Кравчук і друзів 2020″

15.07.2020(середа); 16.07.2020(четвер); 17.07.2020(п’ятниця)

09.00-11.00, платформа ZOOM

Оксана Кравчук –  директор Дитячої школи мистецтв № 5

ім. І. О. Дунаєвського м. Харкова, викладач- методист по класу фортепіано (Україна), член Координаційної ради ГО «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти», організатор та ведуча Міжнародного проекту з розвитку їнклюзивної мистецької освіти «Педагогічний марафон ARTS FOR HEARTS Одеса Харків Львів Дніпро 2019-2020», автор проектів «Вільний мистецький майданчик», «Мистецтво без меж»

Вас чекає сучасна навчальна платформа «Проектна майстерня грантів Кравчук і друзів 2020″!

Цей теоретично-практичний цикл семінарів-вебінарів спрямований на отримання учасниками нових знань з проектної діяльності, підвищення спеціальної професійної підготовки по написання грантових заявок, обмін досвідом, написання практичного проекту керівниками та викладачами мистецьких навчальних закладів та інших зацікавлених осіб, мета яких є розширення фінансування закладів, залучення додаткових коштів для діяльності мистецьких шкіл в напрямку сучасного розвитку закладу, створення професійного середовище серед мистецької спільноти для об’єднання та написання спільних проектів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Спікер надасть необхідні теоретичні і практичні знання для самостійного написання грантової заявки. На власному прикладі познайомить з різними проектами. Буде створено групову спільноту на платформі Фейсбук для подальшого навчання і самоосвіти з питань проектної діяльності в Україні.

За участь у вебінарі передбачено видачу сертифікату. У сертифікаті буде зазначено 8 академічних один 0.24 кредити ЄКТС.

Сертифікати буде опубліковано на цьому сайті за умови:

  • участі слухачів заходу у всіх (трьох) семінарах-вебінарах;
  • сплаті учасником безповоротного благодійного внеску (300 грн.) згідно інвойс-рахунку, який надійде після завешення заходу.