З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти» щиро вітає усіх своїх спілчан, однодумців, причетних до мистецької освіти з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!

В передчутті свят маємо можливість оглянутися на непростий і навіть, трохи буремний рік, що минає. Дебати та переговори, узгодження і дискусії, протести та компроміси супроводжували нас у 2019 році. Більшість наших спілчан стали рушіями початку змін у мистецькій освіті. Зміни це не завжди легко і просто. Але професіоналізм, неабияка вмотивованість, впевненість у потрібності якісних змін давали силу і наснагу до нелегкої праці.

Поряд з тим, організація зробила кілька потужних і впевнених кроків у підтримці та розвитку  майстерності педагогічних працівників. Асоціація стала співорганізатором міжнародних проектів: Навчальний семінар в рамках Першого міжнародного конкурсу «Шопенівська весна» (м.Луцьк), Міжнародний проект «Майстерня Сузукі – 2019» (м.Львів), Міжнародний проект «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS: Одеса-Харків-Львів-2019».

Продовжувалася плідна співпраця з Міністерством культури України, Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти. Наші спілчани стали авторами та співавторами навчальних програм. Налагоджувалася співпраця з органами місцевого самоврядування, органами управління культурою, Народними Депутатами України . Тісною та плідною стала співпраця з Асоціацією міст України.  

Тішить, що громадська організація збільшилася кількісно і найголовніше якісно. До набуття членства в організації прийшли цілий ряд енергійних, свідомих, ініціативних і творчих професіоналів.

Хай прийдешній рік принесе кожному нашому спілчанину та симпатику затишок і достаток в родинах, впевненість  потрібності змін, натхнення до нових творчих, педагогічних перемог і звершень, розуміння та повагу колег!

Хай Різдво Христове наповнює ваші душі радістю, миром, вірою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *