Конференція громадської організації “Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти”

 

27.02.2018, у місті Києві, в конференцзалі готелю Турист вперше відбулася . Ця сучасна організація створена керівниками мистецьких шкіл України у жовтні 2017року. За цей короткий час громадська організація набирає свій темп розвитку, шукає свій шлях у розбудові громадського простору держави.

Одним із завдань організації є сприяти в країні створенню консолідуючої культурної політики для зростання відродження національної єдності. Мета діяльності Асоціації має різні аспекти: це і комунікація з мистецькими закладами та органами місцевої влади; і сприяння впровадженню нових освітніх програм та методів підвищення кваліфікації; здійснення громадського контролю за якістю мистецької освіти; запуск соціально-культурних проектів; допомога в розробці стратегічних планів.

Програма Конференції включала в себе звіт Голови Асоціації про результати роботи за дуже невеликий період функціонування ГО, короткострокову стратегію та план роботи на 2018 рік. Короткострокова стратегія, яка була оголошена на Конференції і той модерний інструментарій, який дає громадянське суспільство, що було показано на прикладах України і Польщі, зможуть додати прискорення всьому процесу змін. Конференція мала на меті презентувати всім зацікавленим наявність такої організації і запропонувати приєднатися. Зважаючи на присутність учасників з більшості областей, в Україні є потенціал для процесу змін.

Цікаво було послухати наживо інформацію під час проведення скайп-онлайн-конференції з одним із керівників музичної школи з Польщі, з міста Кракова, п. Клементину про форми роботи закладу, плату за навчання, участь у мистецьких проектах. Вона розповіла про польський досвід співпраці школи з фундаціями (фондами), які допомагають вирішувати питання і капітальних ремонтів, і придбання нового обладнання та музичних інструментів.
Протягом 4 годин колеги мали платформу для спілкування, отримали нові знання, позитивні посили до саморозвитку, спільні селфі, відповіді на питання.
Ця організація об‘єднує передових людей з активною професійною та життєвою позицією. Це – обмін досвідом, впровадження новітніх технологій в комунікативний процес, всебічна підтримка та компетентна допомога досвічених колег.

Люди з різних регіонів, які не байдужі до майбутнього мистецької освіти об’єднуються і намагаються впливати на процеси перетворення, що відбуваються зараз в нашій країні.

Громадська організація Всеукраїнська Асоціація Закладів Мистецької Освіти закликає об’єднуватися професіоналів, які мають досвід, бажання і певне бачення процесу змін, що базується на порівнянні кращих вітчизняних і закордонних досягнень. Велика кількість колег визнає необхідність змін, об’єднуються для спільних дій, руху вперед, формування поглядів громадянського суспільства.

Відеозвіт конференції: https://youtu.be/foTGgihpmpA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *