Міжнародна науковопрактична конференція “Культурно-мистецька освіта на сучасному етапі: прагнення, виклики та перспективи”

Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти” стала партнером Міністерства культури України у проведенні 23-24 листопада 2017 року в Києві  Міжнародної наукової конференції «Культурно-мистецька освіта на сучасному етапі: прагнення, виклики та перспективи».

Метою конференції було визначення напрямків стратегії реформування та розвитку культурно-мистецької освіти в Україні як цілісної системи для розроблення за участю стейкхолдерів та реалізації стратегії у середньостроковій перспективі.

Під час чотирьох сесій конференції були:

– презентовані та обговорені європейські моделі організації вищої мистецької освіти,

– презентовані стандарти вищої освіти спеціальностей галузі знань «Культура і мистецтво»,

– проведені дискусії щодо місця та ролі культурно-мистецьких коледжів в системі спеціалізованої освіти,

– презентована Концепція сучасної мистецької школи.

 

 

 

 

Участь у конференції взяли представники:

– Вищої школи музики імені Франца Ліста у Веймарі (Німечиина),

– Академії музики імені І. Я. Падеревського в Познані (Польща),

– Художньої академії Латвії,

– Тартуської професійної художньої школи (Естонія).

Спікерами на четвертій сесії виступили члени Ради з питань культурно-мистецької освіти Міністерства культури України члени Координа  ційної ради Всеукраїнської асоціації закладів мистецької освіти , які представляють мистецькі школи, а саме, Богдан Ховзун, директор Львівської музичної школи № 6 імені Ю-.Б.Янівського Оксана Кравчук, директор Харківської школи митсецтв № 5 імені І.Дунаєвського, Олег Караванський, директор Чорноморської школи мистецтв імені Л.Нагаєва (Одеська область). 

Член Ради з питань культурно-мистецької освіти Міністерства культури УкраїниПетро Полтарєв, директор Школи джазового та естрадного мистецтв (м. Київ). Спеціально запрошеним спікером на четвертій сесії виступив Микола Кутняхов, директор Київської дитячої школи мистецтв №6 імені Жуковського.

 

Родзинкою обговорення стала он-лайн конференція з Ларсом Стієм Франсеном, директорщм музичної школи на острові Морс в Ютландії, Данія