Петиція справедливості

Координаційна рада Громадської організації “Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти” звертається до Верховної Ради України про внесення доповнень до п.1 ст. 103-2 Бюджетного кодексу України (документ 2456-VI) підпунктом 9 у якому визначити, «заклади спеціалізованої позашкільної освіти комунальної власності». Такі доповнення Бюджетного кодексу України повністю відповідають п.8 ст.21 Закону України «Про освтіту», п. 5 ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту».

Згадане доповнення дасть можливість спрямувати Освітню субвенцію на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам закладів спеціалізованої позашкільної освіти(в тому числі мистецьким школам), вирівняти їх в правах з іншими педагогічними працівниками, зокрема у розмірі заробітної плати. Розширить можливості органів місцевого самоврядування за рахунок вивільнених коштів місцевих бюджетів забезпечити основні вимоги до Засновників в частині матеріально-технічного забезпечення, діяльності цих закладів.

В результаті змін очікується розвиток спеціалізованої позашкільної освіти, підвищення її рівня, розширення можливостей для здобувачів такої освіти, що вплине на розвиток освіти в цілому!

Розраховуємо на підтримку наших колег, батьків та всіх зацікавлених сторін, в тому числі, об’єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування.

Проголосувати потрібно тут:

https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/5629?fbclid=IwAR2lB-8j-Y5pj_6Tdp6gpTSXWdmNwAC7_umMhcbW849m-qN8sPvttVOfyr8

2 коментар до “Петиція справедливості”

  1. Підтримую

  2. Підтримую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *