Пост реліз. Перша on-line конференція Громадської організації «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти».

1 квітня 2020 року платформа ZOOM

Сьогодні відбулася Перша on-line конференція Громадської організації «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти». Перша спроба нашої роботи в on-line відкрила ряд можливостей по роботі в умовах карантинних заходів. Конференція проходила у формі вебінару і до  нього долучилося близько 180 осіб. Постійно були присутні 110 осіб зареєстрованих учасників. Також, 70-80 глядачів прямої трансляції на сторінці  Асоціації, дружніх групах у Facebook. Аудиторія конференції розподілилася наступним чином 73% – викладачі, 20% – керівники, 3% – концертмейстери і 4% – зацікавлені особи, які не працюють у закладах мистецької освіти.

Хочемо зазначити, що 91% зареєстрованих учасників конференції визнали роботу Асоціації у 2019 на початку 2020 року – доброю. Щодо покращення роботи, то більшість респондентів (60%) пропонували покращувати комунікативні зв’язки і інформування про роботу Асоціації.

Конференція відбулася за наступною програмою:

1. «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти»

Богдан Ховзун

2. Мистецька освіта і місцеве самоврядування.

Аналітик аналітичного центру Асоціації міст України

Людмила Мозгова

3. Методична робота. Нові можливості

Директорка методичного культури навчальних закладів мистецтва і культури  при Департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації

Мілена Медвідь

Директорка Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти

Марина Бриль

4. Сучасні умови діяльності мистецьких закладів. Як працювати, як себе захистити?

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників культури

Анатолій Яловий

Голова ГО «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти»

Богдан Ховзун

Членкиня Координаційної ради «Всеукраїнської асоціації закладів мистецької освіти», директорка Дитячої школи мистецтв ім.І.Дунаєвського

Оксана Кравчук

Протягом конференції спікери дали відповіді на питання учасників конференції; щодо роботи в сучасних умовах; захисту трудових прав педагогічних працівників в рамках дистанційної роботи; оплати сумісників.

В цілому, протягом трьох годин роботи було живе спілкування між учасниками конференції у тих рамках, які дозволила on-line платформа.

Кілька цитат повідомлень з чату конференції:

• «Погоджуюсь, прекрасний ресурс, чудова організація!!!»
  • «Яка величезна праця! Нарешті в нас є все і для кожного! Дякую Вам і вашій команді за вміння та час! Творчих успіхів Вам!»
  • «Дуже дякую»
  • «Дякуємо Вам і усій команді!»
  • «Дуже  дякуємо  за  змістовну онлайн-конференцію!»
  • «Дякуємо за можливість професійного  спілкування»
  • «Велика подяка всім організаторам та гостям!»
  • «Велика подяка за конференцію – корисну, змістову інформацію! Подальших успіхів!»

Вони є більш ніж красномовними.

Професійно, в партнерстві до успіху!

Відеозвіт конференції, трохи згодом…