Пост – реліз проєкту “Мистецька освіта: UPGADE”

З 29 травня по 2 червня 2023 року у Львівська музична школа №6 ім.Богдана-Юрія Янівського відбувалася непересічна подія, а саме тренінговий курс підвищення кваліфікації для викладачів мистецьких шкіл Мистецька освіта “Upgrade”.

Протягом тижня 13 викладачів з числа внутрішньо переміщених осіб, що наразі проживають та реалізують свою діяльність в інших громадах, формували та розвивали навички soft skills та шукали нові стратегічні напрямки розвитку власної мистецької діяльності.

Результатом цього стали два чудові проєкти формального та неформального типу освіти, які передбачають розвиток та підвищення рівня української культури, обізнаності щодо української музики, мережуванню, напрацювання щодо введення life long learning та взаємодії з терапевтичній майстеркі, екскурсії Львові місцями Ксавера Моцарта, а також ознайомлення з практичними кластерами Львівщини.

Новій мистецькій освіті бути!

Проєкт відбувся в рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ @https://www.facebook.com/IZOLYATSIA за фінансової підтримки Європейського Союзу @https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Львівської музичної школи №6 імені Богдана-Юрія Янівського не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#EU4USociety#ПрямуємоРазом#MovingForwardTogether#ZMINA_2_0

European Union in Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *