місто Львів,
29 травня – 02 червня 2023 р.
Тренінг відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст публікації є виключною відповідальністю *назва організації-отримувача* і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Тренінг з підвищення викладацької майстерності “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: UPGRADE” реалізується Львівською музичною школою № 6 імені Богдана-Юрія Янівського за інформаційної підтримки ГО Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти.
Суть проєкту – проведення тренінгів для викладачів мистецьких шкіл, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб і зараз проживають у західному регіоні України*, для перезавантаження їх мислення та його активізації.
- Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька та Закарпатської області.
Програма заходу
29 травня – День приїзду. Заїзд, поселення в готель. Інтеграційно-мотиваційна зустріч у школі; вітальне слово від організаторів.
30 травня – тренінгові заняття, практична робота.
31 травня – лекційні заняття, практична робота.
01 червня – тренінгова та практична робота зі створення концепції освітньо-творчого заходу.
02 червня – підбивання підсумків, презентація напрацювань учасниками, Презентація нових навчально-методичних посібників та репертуарних збірників. Завершення. Вручення сертифікатів учасників. Вітальне слово від організаторів. Виїзд учасників.
Тренінгові та практичні заняття проводитимуть представниками громад та лідери освітньо-мистецького руху, серед яких Богдан Ховзун, Тетяна Каблова, Мілена Медвідь та інші.
Кожен учасник проєкту отримує сертифікат про участь у тренінгу з підвищення викладацької майстерності у кількості 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС).
Участь у проєкті є безоплатною, проживання, харчування та участь в тренінгах коштом організаторів. Видатки учасників передбачено лише на дорогу до Львова та у зворотному напрямку.
Для участі у проєкті потенційним учасникам необхідно заповнити заявку у вигляді гугл-форми, з наданням інформації про себе та вказанням своєї мотивації щодо участі у проєкті.
Оцінювання та відбір заявки буде здійснюватися командою проєкту та передбачає критерії, де за кожен виставлятиметься бал, а саме
– наявність статусу ВПО відповідного регіону;
– професійний напрямок;
– рівень вмотивованості з вказанням очікуваних результатів (до 1000 знаків).
Посилання на гугл форму: https://docs.google.com/forms/d/1FrN7Ku5QXqW8L0NbwZ2vkU9mSGF1WaeyBYePdhp3RDU/edit?ts=63ec9df1
Дізнатися більше можна за телефоном: +380676768867
(керівник проєкту – Богдан Ховзун)