Тренінг з підвищення викладацької майстерності “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: UPGRADE”

місто Львів,

29 травня – 02 червня 2023 р.

Тренінг відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст публікації є виключною відповідальністю *назва організації-отримувача* і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Тренінг  з підвищення викладацької майстерностіМИСТЕЦЬКА ОСВІТА: UPGRADE реалізується Львівською музичною школою № 6 імені Богдана-Юрія Янівського за інформаційної підтримки  ГО Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти.

Суть проєкту – проведення тренінгів для викладачів мистецьких шкіл, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб і зараз проживають у західному регіоні України*,  для  перезавантаження їх мислення та його активізації.

  • Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька та Закарпатської області.

Програма заходу

29 травня –  День приїзду. Заїзд, поселення в готель. Інтеграційно-мотиваційна зустріч у школі; вітальне слово від організаторів.

30 травня – тренінгові заняття, практична робота.

31 травня – лекційні заняття, практична робота.

01 червня – тренінгова та практична робота зі створення концепції освітньо-творчого заходу.

02 червня  – підбивання підсумків,  презентація напрацювань учасниками, Презентація нових навчально-методичних посібників та репертуарних збірників. Завершення. Вручення сертифікатів учасників.  Вітальне слово від організаторів. Виїзд учасників.

Тренінгові та практичні заняття проводитимуть представниками громад та   лідери освітньо-мистецького руху, серед яких Богдан Ховзун, Тетяна Каблова, Мілена Медвідь та інші.

Кожен учасник проєкту отримує сертифікат про участь у тренінгу з підвищення викладацької майстерності у кількості 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС).

Участь у проєкті є безоплатною, проживання, харчування та участь в тренінгах коштом організаторів. Видатки учасників передбачено лише на дорогу до Львова та у зворотному напрямку.

Для участі у проєкті потенційним учасникам необхідно заповнити заявку у вигляді гугл-форми, з наданням інформації про себе та вказанням своєї мотивації щодо участі у проєкті.

Оцінювання та відбір заявки буде здійснюватися командою проєкту та передбачає критерії, де за кожен виставлятиметься бал, а саме

– наявність статусу ВПО відповідного регіону;

– професійний напрямок;

– рівень вмотивованості з вказанням очікуваних результатів (до 1000 знаків).

Посилання на гугл форму: https://docs.google.com/forms/d/1FrN7Ku5QXqW8L0NbwZ2vkU9mSGF1WaeyBYePdhp3RDU/edit?ts=63ec9df1

Дізнатися більше можна за телефоном: +380676768867

 (керівник проєкту – Богдан Ховзун)